LC2D12F7
DigiKey raktári szám
4008-LC2D12F7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC2D12F7
Leírás
TESYS3PREVERS CTR12AAC3 5.5KW110
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 110VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC2D12F7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Gyártó
Schneider Electric
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
93,5VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
33VAC
Tekercs feszültsége
110VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
12 A