LC1G630KUEN
DigiKey raktári szám
4008-LC1G630KUEN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G630KUEN
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 630 A 100 ~ 250VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G630KUEN modellek
Kategória
Névleges áram
630 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC - max.
Végződtetés módja
Rugós sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C