LC1G630EHEN
DigiKey raktári szám
4008-LC1G630EHEN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G630EHEN
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA630 3P STD48-1
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 630 A 48 ~ 130VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G630EHEN modellek
Kategória
Névleges áram
630 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Dobozfül
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C