LC1G400LSEA
DigiKey raktári szám
4008-LC1G400LSEA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G400LSEA
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 400 A 200 ~ 500VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G400LSEA modellek
Kategória
Névleges áram
400 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Dobozfül
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C