LC1G400EHEN
DigiKey raktári szám
4008-LC1G400EHEN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G400EHEN
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA400 3P STD48-1
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 400 A 48 ~ 130VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G400EHEN modellek
Kategória
Névleges áram
400 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Rugós sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C