LC1G330EHEN
DigiKey raktári szám
4008-LC1G330EHEN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G330EHEN
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA330 3P STD48-1
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 330 A 48 ~ 130VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G330EHEN modellek
Kategória
Névleges áram
330 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Dobozfül
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C