LC1G225EHEA
DigiKey raktári szám
4008-LC1G225EHEA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G225EHEA
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV48-1
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 225 A 48 ~ 130VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G225EHEA modellek
Kategória
Névleges áram
225 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC - max.
Végződtetés módja
Rugós sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C