LC1G225BEEA
DigiKey raktári szám
4008-LC1G225BEEA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G225BEEA
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV 24-
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 225 A 24 ~ 48VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1G225BEEA modellek
Kategória
Névleges áram
225 A
Gyártó
Schneider Electric
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Sorozat
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Rugós sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C