LC1G185EHEN nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 4
Adatlap
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 185 A 48 ~ 130VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
The New Generation of TeSys Giga Series Motor Starters | Schneider Electric
LC1G185EHEN
DigiKey raktári szám
4008-LC1G185EHEN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G185EHEN
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA185 3P STD48-1
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1G185EHEN modellek
Kategória
Névleges áram
185 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Dobozfül
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C