LC1G150EHEA
DigiKey raktári szám
4008-LC1G150EHEA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G150EHEA
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA150 3P ADV48-1
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 150 A 48 ~ 130VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G150EHEA modellek
Kategória
Névleges áram
150 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Rugós sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C