LC1G115LSEA
DigiKey raktári szám
4008-LC1G115LSEA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G115LSEA
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 115 A 200 ~ 500VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G115LSEA modellek
Kategória
Névleges áram
115 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Dobozfül
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C