LC1G115EHEA
DigiKey raktári szám
4008-LC1G115EHEA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G115EHEA
Leírás
CONTACTORTESYSGIGA115 3P ADV48-1
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 115 A 48 ~ 130VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1G115EHEA modellek
Kategória
Névleges áram
115 A
Gyártó
Schneider Electric
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Sorozat
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Dobozfül
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C