LC1DT80ABD
DigiKey raktári szám
4008-LC1DT80ABD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1DT80ABD
Leírás
TESYS 4P EVLK CONTACTOR 80A AC1
Részletes leírás
Kontaktor 4PST-NO (4 Form A) 80 A 24VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1DT80ABD modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők, dióda
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Tekercs feszültsége
24VDC
Bekapcsolási idő
57.5 ms
Kikapcsolási idő
24 ms
Névleges áram
80 A