LC1DT60AD7
DigiKey raktári szám
4008-LC1DT60AD7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1DT60AD7
Leírás
TESYS 4P EVLK CTRACTOR 60A AC1 4
Részletes leírás
Kontaktor 4PST-NO (4 Form A) 60 A 42VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1DT60AD7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
35,7VAC
Kikapcsolási feszültség
12,6VAC
Tekercs feszültsége
42VAC
Bekapcsolási idő
26 ms
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
60 A