LC1DT40B7
DigiKey raktári szám
4008-LC1DT40B7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1DT40B7
Leírás
TESYS 4P CONTACTOR 40A AC-1 24VA
Részletes leírás
Kontaktor 4PST-NO (4 Form A) 40 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1DT40B7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
19,2VAC
Kikapcsolási feszültség
7,2VAC
Tekercs feszültsége
24VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
40 A