LC1DT32E7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 0
Adatlap
Kontaktor 4PST-NO (4 Form A) 32 A 48VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LC1DT32E7
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
LC1DT32E7
DigiKey raktári szám
4008-LC1DT32E7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1DT32E7
Leírás
TESYS 4P CONTACTOR 32A AC-1 48VA
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1DT32E7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Gyártó
Schneider Electric
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
38,4VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
14,4VAC
Tekercs feszültsége
48VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Érintkező kialakítása
4PST-NO (4 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
32 A