LC1D80V7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D80V7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D80V7
Leírás
CONTACTOR
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 80 A 400VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D80V7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
340 VAC
Kikapcsolási feszültség
120VAC
Tekercs feszültsége
400VAC
Bekapcsolási idő
35 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
20 ms
Névleges áram
80 A