LC1D80M5
DigiKey raktári szám
4008-LC1D80M5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D80M5
Leírás
CONTACTOR TESYS DECA 80A 3P 220V
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 80 A 220VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D80M5 modellek
Névleges áram
80 A
Sorozat
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Bekapcsolási feszültség
187VAC
Tekercs feszültsége
220VAC
Kikapcsolási feszültség
66VAC