LC1D80FE7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D80FE7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D80FE7
Leírás
CONTACTOR
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 80 A 115VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D80FE7 modellek
Névleges áram
80 A
Sorozat
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Bekapcsolási feszültség
97,8VAC
Tekercs feszültsége
115VAC
Kikapcsolási feszültség
34,5VAC