LC1D80F7 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 4008-LC1D80F7-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LC1D80F7 |
Leírás | 3P CONT 80A AC3 37KW 1NO 1NC 110 |
Gyártói standard átfutási idő | 5 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 80 A 110VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LC1D80F7 modellek |
Kategória | Kapcsolási feszültség 690VAC, 300VDC - max. |
Gyártó Schneider Electric | Tulajdonságok Segédérintkezők |
Sorozat | Végződtetés módja Csavaros sorkapocs |
Csomagolás Doboz | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 70°C |
Alkatrész státusza Aktív | Bekapcsolási feszültség 93,5VAC |
Rögzítés módja lemezre szerelhető, DIN-sín | Kikapcsolási feszültség 33VAC |
Tekercs feszültsége 110VAC | Bekapcsolási idő 1.5 ms |
Érintkező kialakítása 3PST-NO (3 Form A) | Kikapcsolási idő 1.5 ms |
Névleges áram 80 A |