LC1D80B7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D80B7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D80B7
Leírás
3P CONT 80A AC3 37KW 1NO 1NC 24V
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 80 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1D80B7 modellek
Kategória
Névleges áram
80 A
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 60°C
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bekapcsolási idő
35 ms
Tekercs feszültsége
24VAC