LC1D65BD
DigiKey raktári szám
4008-LC1D65BD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D65BD
Leírás
CONTACTOR
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 65 A 24VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D65BD modellek
Kategória
Névleges áram
65 A
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Sorozat
Tulajdonságok
Segédérintkezők, dióda
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Tekercs feszültsége
24VDC