LC1D65AJD | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 4008-LC1D65AJD-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LC1D65AJD |
Leírás | TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 1 |
Gyártói standard átfutási idő | 5 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 65 A 12VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LC1D65AJD modellek |
Kategória | Kapcsolási feszültség 690VAC, 300VDC - max. |
Gyártó Schneider Electric | Tulajdonságok Segédérintkezők, dióda |
Sorozat | Végződtetés módja Csavaros sorkapocs |
Csomagolás Doboz | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 70°C |
Alkatrész státusza Aktív | Bekapcsolási feszültség 9VDC |
Rögzítés módja lemezre szerelhető, DIN-sín | Kikapcsolási feszültség 1,2 VDC |
Tekercs feszültsége 12VDC | Bekapcsolási idő 57.5 ms |
Érintkező kialakítása 3PST-NO (3 Form A) | Kikapcsolási idő 24 ms |
Névleges áram 65 A |