LC1D50AJD
DigiKey raktári szám
4008-LC1D50AJD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D50AJD
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 1
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 50 A 12VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D50AJD modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők, dióda
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Tekercs feszültsége
12VDC
Bekapcsolási idő
57.5 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
24 ms
Névleges áram
50 A