LC1D50AD7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D50AD7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D50AD7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 4
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 50 A 42VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D50AD7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
33,6VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
12,6VAC
Tekercs feszültsége
42VAC
Bekapcsolási idő
26 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
50 A