LC1D50A6B7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D50A6B7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D50A6B7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 2
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 50 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D50A6B7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Gyártó
Schneider Electric
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Dobozfül
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
19,2VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
7,2VAC
Tekercs feszültsége
24VAC
Bekapcsolási idő
26 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
50 A