LC1D40G7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D40G7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D40G7
Leírás
3P OLD CONT 22KW 1NO 1NC 120VAC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 40 A 120VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Gyártó
Schneider Electric
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-5°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
96VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
36VAC
Tekercs feszültsége
120VAC
Bekapcsolási idő
26 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
40 A