LC1D40AP7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D40AP7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D40AP7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 40 A 230VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D40AP7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
195,5VAC
Kikapcsolási feszültség
69VAC
Tekercs feszültsége
230VAC
Névleges áram
40 A