LC1D40AB6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 3
Adatlap
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 40 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D40AB6
DigiKey raktári szám
4008-LC1D40AB6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D40AB6
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D40AB6 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Gyártó
Schneider Electric
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
20,4VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
7,2VAC
Tekercs feszültsége
24VAC
Bekapcsolási idő
26 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
40 A