LC1D40A6B7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D40A6B7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D40A6B7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 40A18,5KWAC3 2
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 40 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D40A6B7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Végződtetés módja
Dobozfül
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
19,2VAC
Kikapcsolási feszültség
7,2VAC
Tekercs feszültsége
24VAC
Névleges áram
40 A