LC1D38JL
DigiKey raktári szám
4008-LC1D38JL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D38JL
Leírás
TESYS CONTACTOR
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 38 A 12VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D38JL modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők, dióda
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
9,6VDC
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Tekercs feszültsége
12VDC
Bekapcsolási idő
88.55 ms
Kikapcsolási idő
30 ms
Névleges áram
38 A