LC1D38G7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D38G7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D38G7
Leírás
TESYS CONTACTOR
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 38 A 120VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D38G7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
96VAC
Kikapcsolási feszültség
36VAC
Tekercs feszültsége
120VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
38 A