LC1D38F7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D38F7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D38F7
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 38 A 110VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D38F7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
88VAC
Kikapcsolási feszültség
33VAC
Tekercs feszültsége
110VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
38 A