LC1D38BL
DigiKey raktári szám
4008-LC1D38BL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D38BL
Leírás
TESYS3P CTR 38A AC3 18.5KW1NO1NC
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 38 A 24VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D38BL modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők, dióda
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
19,2VDC
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Tekercs feszültsége
24VDC
Bekapcsolási idő
88.55 ms
Kikapcsolási idő
30 ms
Névleges áram
38 A