LC1D25JL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 0
Adatlap
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 25 A 12VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D25JL
DigiKey raktári szám
4008-LC1D25JL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D25JL
Leírás
TESYS CONTACTOR
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D25JL modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
9,6VDC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Tekercs feszültsége
12VDC
Bekapcsolási idő
88.55 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
30 ms
Névleges áram
25 A