LC1D25BNE
DigiKey raktári szám
4008-LC1D25BNE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D25BNE
Leírás
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 25 A 24 ~ 60VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D25BNE modellek
Kategória
Névleges áram
25 A
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Sorozat
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C