LC1D25B7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D25B7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D25B7
Leírás
TESYS3P CTR 25A AC3 11KW1NO1NC24
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 25 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D25B7 modellek
Kategória
Névleges áram
25 A
Gyártó
Schneider Electric
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
20,4VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kikapcsolási feszültség
7,2VAC
Tekercs feszültsége
24VAC