LC1D12M7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D12M7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D12M7
Leírás
TESYS CONTACTOR 3P AC3 12A 220VA
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 220VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D12M7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
187VAC
Kikapcsolási feszültség
66VAC
Tekercs feszültsége
220VAC
Névleges áram
12 A