LC1D12FE7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D12FE7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D12FE7
Leírás
TESYS CONTACTOR
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 115VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D12FE7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
92VAC
Kikapcsolási feszültség
34,5VAC
Tekercs feszültsége
115VAC
Névleges áram
12 A