LC1D12E7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D12E7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D12E7
Leírás
TESYS CONTACTOR 12A 1F PLUS 1O 4
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 48VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D12E7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
40,8VAC
Kikapcsolási feszültség
14,4VAC
Tekercs feszültsége
48VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
12 A