LAP26400MB
DigiKey raktári szám
4008-LAP26400MB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LAP26400MB
Leírás
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító mágneses 400A 600 V AC 250 V DC kar panelre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LAP26400MB modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
400A
Gyártó
Schneider Electric
Névleges AC feszültség
600 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
250 V