LAL26400MB
DigiKey raktári szám
4008-LAL26400MB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LAL26400MB
Leírás
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Hőmágneses 400A 600 V AC 250 V DC kar lemezre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
400A
Gyártó
Schneider Electric
Névleges AC feszültség
600 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
250 V