HGL36150
DigiKey raktári szám
4008-HGL36150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HGL36150
Leírás
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Hőmágneses 150A 600 V AC 250 V DC Billenő lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HGL36150 modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
150A
Gyártó
Schneider Electric
Névleges AC feszültség
600 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
250 V