HGL36100M38X
HGL36100M38X
DigiKey raktári szám
4008-HGL36100M38X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HGL36100M38X
Leírás
MOTOR CIRCUIT PROTECTOR 600V 100
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító félvezetős 100A 690 V AC DC Billenő lemezre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
100A
Gyártó
Schneider Electric
Névleges AC feszültség
690 V