HDL36150U31X
DigiKey raktári szám
4008-HDL36150U31X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HDL36150U31X
Leírás
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Hőmágneses 150A 690 V AC DC Billenő lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
HDL36150U31X modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
150A
Gyártó
Schneider Electric
Névleges AC feszültség
690 V