Ehhez nincs kép: BSH1403P31F2A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BSH1403P31F2A
DigiKey raktári szám
4008-BSH1403P31F2A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSH1403P31F2A
Leírás
MOTOR 140 IP65 KEYED INC BRK ANG
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 4000ford./perc 3,9kW 480VAC
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
2662 / 18800
Névleges teljesítmény
3,9kW
Sorozat
Méretek
Négyzet - 5.512" x 5.512" (140.00mm x 140.00mm)
Tengely átmérője
0,945" (24,00mm)
Hossz (tengely és csapágy)
1,969" (50,00mm)
Rögzítőfuratok közötti távolság
5,118" (130,00mm)
Névleges feszültség
480VAC