BSH1004P21A2A
DigiKey raktári szám
4008-BSH1004P21A2A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSH1004P21A2A
Leírás
MOTOR 100 IP65 SMOOTH INC NOBRK
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 6000ford./perc 2,7kW 480VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BSH1004P21A2A modellek
Kategória
RPM
6000ford./perc
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
1175 / 8300
Sorozat
Névleges teljesítmény
2,7kW
Méretek
Négyzet - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm)
Tengely átmérője
0,945" (24,00mm)
Hossz (tengely és csapágy)
1,969" (50,00mm)
Rögzítőfuratok közötti távolság
3,740" (95,00mm)
Névleges feszültség
480VAC