BSH1003P01F1A
DigiKey raktári szám
4008-BSH1003P01F1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSH1003P01F1A
Leírás
MOTOR 100 IP40 SMOOTH INC BRK ST
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 6000ford./perc 2,6kW 480VAC
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
953 / 6730
Névleges teljesítmény
2,6kW
Sorozat
Méretek
Négyzet - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm)
Tengely átmérője
0,750" (19,05mm)
Hossz (tengely és csapágy)
1,570" (39,88mm)
Rögzítőfuratok közötti távolság
3,740" (95,00mm)
Névleges feszültség
480VAC