BMI1003P21F
DigiKey raktári szám
4008-BMI1003P21F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMI1003P21F
Leírás
MOT 3P 100MM IP65 2,2KW NKY ENC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 6000ford./perc 2,1kW Abszolút 208 ~ 480VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BMI1003P21F modellek
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
1020 / 7200
Gyártó
Schneider Electric
Névleges teljesítmény
2,1kW
Sorozat
Jeladó típusa
Abszolút
Csomagolás
Doboz
Méretek
Négyzet - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tengely átmérője
0,750" (19,05mm)
Típus
AC-motor
Hossz (tengely és csapágy)
1,570" (39,88mm)
Funkció
Szervomotor
Rögzítőfuratok közötti távolság
3,740" (95,00mm)
Névleges feszültség
208 ~ 480VAC