BMI1002P06A
DigiKey raktári szám
4008-BMI1002P06A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMI1002P06A
Leírás
MOT 3P 100MM IP54 1,9KW NKY ENC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 6000ford./perc 1,9kW Abszolút 208 ~ 480VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BMI1002P06A modellek
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
764,7 / 5400
Gyártó
Schneider Electric
Névleges teljesítmény
1,9kW
Sorozat
Jeladó típusa
Abszolút
Csomagolás
Doboz
Méretek
Négyzet - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tengely átmérője
0,750" (19,05mm)
Típus
AC-motor
Hossz (tengely és csapágy)
1,570" (39,88mm)
Funkció
Szervomotor
Rögzítőfuratok közötti távolság
3,740" (95,00mm)
Névleges feszültség
208 ~ 480VAC